Overstock veiling van diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: buggy met trailer; kinderpolitiemotor met accu, verlichting en geluid; nieuwe benzine hogedrukreinigers; diverse leuke partijen voor de handelaar; nieuwe kleding o.a. rokjes, bodywarmers en T-shirts; binnen en buitenverlichting; 3-delige koffersets; Gazelle oldtimer fiets etc.
09 mei 2015 van 11:00 - 16:00
23 mei 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
* Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; verpakking kan hier en daar licht beschadigd zijn.
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.