In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. divers gereedschap, campingbenodigdheden, elektrische barbecue, scheerapparaten, wasrekken, pannen en messensets, speelgoed, armbanden in geschenkverpakking, bronskleurige buitenkranen, gebruikte fietsen, kleding o.a. Adidas leggings, rokjes, laarzen, dames en heren bodywarmers.
01 dec 2016 van 11:00 - 16:00
10 dec 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Geen