Faillissementsveiling van diverse partijen te Beneden Leeuwen met o.a. nieuwe hoekbanken; bankstellen; kunstbloemen; meubilair etc. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe zijde kunstbloemen; nieuwe hoekbanken en bankstellen van A-kwaliteit af fabrie met zigzag vering en sg35 koudschuim vullingk; partij goederen; diverse nieuwe meubelen o.a. sidetable, salontafels, tv-meubel, hockers en stoelen; schilderijen; vloerlampen; bedden; sneakers; hetelucht kanonen; modelauto’s etc. Pinnen of contant betalen op locatie is mogelijk.
15 mrt 2014 van 11:00 - 16:00
29 mrt 2014 van 11:00 - 16:00
6658 EM, Beneden-Leeuwen
Apparatuur/lampen is Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking .
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.