Ten gevolge van het faillissement van een Mode webshop, veilt ProVeiling een voorraad lingerie te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier een veiling met o.a. lingerie en ondermode, schoenen voor dames, heren en kinderen een herenpaspop etc. Bekende merken lingeriesets; strings; losse bh’s; Italiaanse design herenschoenen; kinderschoenen; alles van de zomercollectie 2014 – vele modellen, maten en kleuren. Merken o.a. Lazami, Every, Tunover, Lo j-wanti etc. Alle aangeboden artikelen zijn nieuw en van goede kwaliteit. Alle biedingen zullen worden gegund.
09 aug 2014 van 11:00 - 16:00
23 aug 2014 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
6658 em Beneden Leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20