In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling worden o.a. het volgende aangeboden: Professional aggregraten 8500W; divers elektrisch gereedschap; tuinslangen bekend van TV; 226-delige gereedschapskarren; strijkijzers 2000W; professionele trampolines; partij Bio-Ethanol wandhaarden – diverse kleuren (wordt ook aangeboden als verzamelkavel) en werkschoenen afkomstig uit faillissement; massageapparaten; diverse partijen voor de handelaar; complete outlet winkel incl. website en voorraad; koffersets; reistassen; boodschapenwagens; 3D schilderijen met verlichting en bewegend beeld; diverse badkleding van hoge kwaliteit; nieuwe Telekids tablets; diverse (gebruikte) laptops met Wifi – werkend en compleet met accu en opladers etc.
07 feb 2015 van 11:00 - 16:00
21 feb 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen