In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse chinese (kinder) servies; leuk kinderbestek; complete make-up dozen; babyschoentjes; dames en herenbodywarmers; zakhorloges; italiaanse sieraden met veel bling bling; damesoverhemden; RVS pictogram deurplaatjes etc.
17 mrt 2018 van 11:00 - 13:00
24 mrt 2018 van 11:00 - 15:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Bij het Chinese servies kan de cadeauverpakking hier en daar een beschadiging hebben
het betreft alleen de verpakking ( doosje) servies zijn allemaal gaaf en heel.
Attentie: de gratis verzending geldt vanaf 25 euro. Verzending binnen 14 dagen na ontvangst betaling per bank aan ProVeiling.
Eventuele adreswijzigingen dient u binnen 24 uur na afloop van de veilig telefonisch of via email door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling. Attentie: alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende! Gratis verzending alleen in Nederland!