In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: een partij van 6 pallets met verlichting en audio-apparatuur; verzamelkavel van alle lampen in deze veiling; diverse soorten binnen & buitenverlichting o.a. ledlampen, halogeen, grondspotjes, badkamerlampen, inbouwspotjes, hanglampen, straatlantaarns, zaklampen etc. Attentie: einddatum & ophaaldag van deze veiling is gewijzigd.
05 mrt 2016 van 11:00 - 15:00
26 mrt 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking .
Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan