In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. badkamerverlichting, inbouwspotjes, wandlampen, plafonnieres, design vloerlampen, grondspotjes, Ledverlichting en een complete verzamelkavel voor alle losse lampen.
03 sep 2016 van 11:00 - 16:00
17 sep 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar kan de verpakking licht beschadigd zijn. LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper Als er op de verzamel kavel geboden word vervalt alle losse biedingen van alle losse aangeboden lampen.