In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse gereedschappen; campingbenodigdheden; elektrische barbecues; scheerapparaten; was/droogrekken; pannen en messensets; kinderzwembadjes; speelgoed; diverse binnen en buitenverlichting.
10 dec 2016 van 11:00 - 16:00
22 dec 2016 van 10:00 - 19:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar lichte beschadigde verpakking .