In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: omgebouwde tractor/locomotief; leuk voor rondritjes; verkoopwagen; verkoopstand; diverse gebruikte laptops; 9 inch tablets; huishoudelijk & audioapparatuur; diverse gereedschapssets; badmode; reiskoffers; partijen; overhemden; damesschoenen/laarzen; grote partij (strip) boeken; dvd’s en diverse leuke verzamelkavels.
17 okt 2015 van 11:00 - 16:00
31 okt 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: indien de opbrengst van de verzamelkavel hoger ligt dan de losse biedingen komen alle individuele biedingen te vervallen.
Veilinglocatie: Nijverheidsstraat 20, 6658EM te Beneden-Leeuwen (op het hek staat 20c daar doorheen rijden en ca. 85mtr doorrijden, aan de linkerkant ziet u dan nr. 20 op de deur staan.