In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: bestuurbare helikopters incl. afstandsbediening; kwaliteit werphengels, molens en vis-accessoires; diverse voertuigen o.a. Mercedes Viano V6; Mercedes-Benz C200 CDI; Opel Astra en een verkoopwagen. Goede kwaliteit spijkerbroeken voor kinderen en dames; religie artikelen; uitgebreide duurzame pannensets van goede kwaliteit; diverse titanium messensets; professionele mobiele airco’s; diverse partijen o.a. boeken, apparatuur, kunststof bloemen, tuinbeelden, tuinsetjes en een partij betonnen fonteinen tegen dumpprijzen. Kwaliteit (hoek) bankstellen (nieuw) af fabriek van A-kwaliteit in Eco leder en dik stof.
31 mei 2014 van 11:00 - 16:00
21 jun 2014 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )
Mobiele airco’s zijn werkend uit faillissement pand opgehaald; werking nu is onbekend .